Segítsen másoknak!

Segítsen másoknak dönteni, értékelje a vásárolt terméket!

Ezt megteheti minden terméknél a Vélemények a termékről rovatban.

 

Fogyasztó Barát

Ügyfélszolgálat hétfő - péntek 8-15-ig +3630/4416757 | info@parfuminfo.hu

Szállítási idő: 3-5 munkanap

Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500ml

Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500ml
Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500ml
Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500ml
Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500ml
Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500ml

Wokali Natural Scrub Gold Arc és Testradír 500 ml – Luxus ragyogás bőrödnek

Fedezd fel a Wokali Natural Scrub Gold arc- és testradír exkluzív világát, amely ötvözi a természetes összetevők erejét és az arany különleges ragyogását. Ez a bőrradír nemcsak gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, hanem mélyrehatóan tisztítja és megújítja a bőrt, így puha, sima és friss tapintásúvá varázsolja azt.

A finoman szemcsés textúra segít megtisztítani a pórusokat, serkenti a vérkeringést és támogatja a bőr természetes megújulását. A gazdag formula arany kivonattal dúsított, amely fényűző ragyogást kölcsönöz a bőrnek és fokozza annak természetes szépségét. Használatával a bőr selymesebbnek, egyenletesebbnek és egészségesebbnek tűnik.

A Wokali Natural Scrub Gold arc- és testradír tökéletes választás mindazok számára, akik egy hatékony, ugyanakkor kíméletes megoldást keresnek bőrük megújítására. Ideális heti rendszerességgel alkalmazva az arc és a test bőrének újjáélesztésére, miközben luxus élményt kínál minden használat során.

Főbb jellemzők

Természetes összetevőkre épülő formula az egészséges bőrért
Arany kivonattal dúsítva a látványos ragyogásért
Finom szemcsékkel, amelyek gyengéden tisztítanak és simítanak
Segít eltávolítani az elhalt hámréteget és elősegíti a bőr megújulását
Friss, élettel teli és ragyogó bőrt eredményez

Kinek ajánljuk

A Wokali Natural Scrub Gold bőrradír tökéletes választás minden bőrtípus számára különösen azoknak, akik szeretnék bőrüket felfrissíteni, puhábbá és ragyogóbbá tenni. Kiváló választás mindennapi ápoláshoz vagy különleges alkalmak előtt, amikor a bőrnek extra törődésre van szüksége.

Használati javaslat

Vidd fel nedves bőrre finom körkörös mozdulatokkal masszírozva, majd alaposan öblítsd le langyos vízzel. Használd heti egy két alkalommal a maximális hatás érdekében hogy bőröd mindig ragyogó és friss maradjon.

RRP: 2 500 Ft 
1 799 Ft
Adatok
Szállítási idő
3-5 munkanap
Szállítási ár
1190
Gyártó
Wokali
Cikkszám
6928001838993
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek